ویژگی دستگاه کفسابی GM70BT

10 / 10
از 1 کاربر

کفسابی از جمله خدمات مورد نیاز برای شست و شو تمیز کردن مکان های مختلف به ویژه دارات، مراکز خرید، اماکن عمومی و غیره است. فرآیند کفسابی به منظور حذف آلودگی از کف ساختمان ها انجام می شود. امروزه به منظور کفسابی ، از دستگاه ای پیشرفته ای استفاده می شود. در واقع شرکت های متعددی در زمینه تولید ماشین آلات و تجهیزات کفسابی روی کار آمده اند. در این مقاله قصد داریم شما را با یکی از انواع دستگاه کفسابی که دارای قدرت و کیفیت بالایی است، آشنا کنیم. در ادامه ویژگی دستگاه کفسابی GM70BT را برای شما کاربران عزیز شرح می دهیم.

این دستگاه یک کفساب تمام اتوماتیک و خود کنترل است. به دلیل داشتن دو فرچه مخصوص کفسابی، کارایی بسیار بالایی دارد. از دیگر ویژگی این دستگاه می توان به صدای کم و مخزن بزرگ آن اشاره کرد. این دستگاه برای کفسابی هتل ها و بیمارستان ها بسیار مناسب و کاربردی است. این دستگاه کفسابی قابلیت انجام کفسابی با ولتاژهای مختلف نظیر 110،120،220 و 240 ولتاژ را دارد. موتور قوی و قدرتمند این دستگاه، موجب کفسابی هرچه بهتر آن شده است. علاوه بر این همانطور که گفته شد این دستگاه، یک دستگاه کفسابی خود کنترل است و به موجب کار با باطری نیاز به نیروی انسانی برای کفسابی را به شدت کاهش می دهد.

از شرکت های فعال در زمینه کفسابی، شرکت خدماتی کفسابی، سنگسابی پاکساب است. این شرکت با داشتن نیروی کار فعال و کارآزموده و با استفاده از دستگاه های تخصصی کفسابی اقدام به کفسابی اماکن مورد نظر ما می نماید. در صورت تمایل به کفسابی با شرکت خدماتی پاکساب در تماس باشید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :