نماشویی چیست؟

10 / 10
از 1 کاربر

نما در ساختمان یکی از مهم ترین و موثرترین فاکتورها در زیبایی ظاهری ساختمان است. بنابراین تمیزکردن و شست و شوی آن تاثیر زیادی در جلوه ساختمان و شهر دارد. ساختمان های کثیف ، ظاهر شهر را زشت می کنند. برای رفع این مشکل، باید از نماشویی استفاده کنیم. نماشویی به معنی شست و شوی نمای ساختمان با استفاده از تجهیزات مخصوص نماشویی است. نماشویی معمولا توسط شرکت های خدماتی صورت می گیرد.

شرکت خدماتی پاکساب یکی از شرکت های فعال در زمینه کفسابی، سنگسابی و نماشویی است. نماشویی در ابتدا تنها با استفاده از یک قلاب و بند چرمی صورت می گرفت و کارگران با استفاده از این تجهیزات از ساختمان آویزان می شدند و اقدام به نماشویی می کردند. اما با گذشت زمان و پیدایش ساختمان هایی با نمای کاملا شیشه ای تجهیزات نماشویی پیشرفته تری گسترش پیدا کرد. این تجهیزات اغلب بر روی سقف ساختمان های بلند نصب می شوند و توسط یک اپراتور کنترل می شوند.

برای مثال سیستم های ریلی معلق یکی از مکانیسم های مورد استفاده در نماشویی است. در این مکانیسم کارگران به جای آویزان شدن از یک قلاب که امنیت نسبتا پایینی دارد در داخل یک ریل که دارای دیواره های کناری است قرار می گیرند و ریل به صورت معلق توسط اپراتور کنترل می شود و بالا و پایین می رود. استفاده از این نوع مکانیسم شست و شو در ساختمان های کوچک از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نیست.

در صورت نیاز به خدماتی نظیر نماشویی ، سنگسابی و کفسابی با متخصصان ما در شرکت خدماتی پاکساب تماس حاصل فرمایید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :