مراحل تمیز کردن سنگ

10 / 10
از 1 کاربر

سنگ جز آن دسته از موادی است که تمیز کردن آنها تا حدی تخصصی است. البته نه در تمام موارد. هنگامی که یک سازه سنگی کثیف می شود باید برای تمیز کردن آن مراحلی را طی کنیم. و در صورت نیاز اقدام به سنگسابی نماییم. البته تنها در مواردی نیاز به سنگسابی وجود دارد که سنگ تا حد زیادی آلوده شده باشد و به سادگی قابل پاکسازی نباشد. به منظور سنگسابی و تمیز کردن سنگ ابتدا باید مراحل زیر را طی کنیم:

• مرحله اول عجله در تمیز کردن سنگ است. آلودگی را هر چه زودتر از سطح سنگ پاک کنیم ، کمتر نیاز به سنگسابی وجود دارد و می توان به راحتی آن را تمیز کرد.

• دومین مرحله در تمیز کردن سنگ، جارو کردن سطح سنگ به منظور زدودن شن و ماسه و خاک است. این مواد موجب ساییده شدن سطح سنگ می شوند.

• گام سوم شست و شوی سنگ با استفاده از تی است. درحقیقت ساده ترین راه برای تمیز کردن سنگ، به کاربردن تی و مواد شوینده و مواد مخصوص سنگسابی است.

• آخرین مرحله برای تمیز کردن ابتدایی سطح سنگ، بعد از شست و شو، خشک کردن آن با پارچه است. تا تمام آب و مواد شوینده موجود در سطح سنگ خشک شود.

• بعد از اتمام این مراحل، در صورت نیاز باید با شرکت خدماتی سنگسابی ، نماشویی و کفسابی تماس بگیرید تا سطح سنگ شما را به طور کامل سنگسابی کنند.

شرکت پاک ساب یکی از شرکت های پیشرو در ارائه خدماتی نظیر کفسابی ، سنگسابی و نماشویی است. این شرکت با داشتن کادری مجرب همواره آماده ارائه خدمات سنگسابی به شما هموطنان عزیز است.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :