سنگسابی انواع سنگ

10 / 10
از 1 کاربر

سنگسابی فرآیند پاکسازی و شست و شوی سنگ است. با این وجود بسته به نوع سنگ، فرآیند سنگسابی متفاوت است. بدین معنی که سنگسابی انواع سنگ های مختلف به روش های متفاوت انجام می شود. در این مقاله از مجموعه مقالات سنگسابی قصد داریم شما کاربران عزیز را با انواع سنگ که در ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرند، آشنا نماییم.

سنگ تراورتن: این سنگ در واقع یکی از انواع سنگ آهک است. سنگ تراورتن یک سنگ متخلخل است و جز انواع سنگ های تزیینی پرکاربرد در ساخت و ساز ها در ایران است.

سنگ مرمر: سنگ مرمر در دسته انواع سنگ دگرگونی قرار دارد. این سنگ ناشی از دگرگونی در سنگ آهک است. این نوع سنگ به عنوان سنگ نما،کف و همچنین در مجسمه سابی کاربرد دارد. در بخش کفسابی مرمر در مورد تمیز کردن این نوع سنگ به طور مفصل توضیح داده شد.

سنگ گرانیت: از پرکاربردترین انواع سنگ ها در ایران می توان به گرانیت اشاره کرد. معمولا کفسابی و سنگسابی این نوع سنگ مشابه با سنگ مرمر است. البته گرانیت کمتر از سنگ مرمر ساییده می شود.

برای سنگسابی انواع مختلف سنگ با شرکت خدمات کفسابی و سنگسابی پاکساب در تماس باشید. این شرکت ارائه دهنده بهترین و با کیفیت ترین خدمات کفسابی، سنگسابی و نماشویی است.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :