دلیل نیاز به سنگسابی

10 / 10
از 1 کاربر

اولین سوالی که در مواقع سنگسابی به ذهن افراد می رسد این است که آیا واقعا این سنگ نیاز به سنگسابی دارد؟ برخی از افراد به اشتباه تصور می کنند که با اعمال سنگسابی ، سنگ ها به تمیزی روز اول آنها می شوند و سن سنگ را نادیده می گیرند. این یک اشتباه بزرگ است.

سنگسابی خیلی شدید نه تنها موجب تمیز شدن سنگ نمی شود بلکه آسیب های شدیدی نیز ممکن است به سنگ وارد کند. برای مثال انجام غیر تخصصی سنگسابی موجب از بین رفتن پتینه سنگ می شود.

اما به طور کلی هرچند وقت یکبار باید بر روی سازه های سنگی ، عملکرد سنگسابی انجام شود تا آلودگی های موجود در آن حذف شود. زیرا سنگ ها به ویژه سازه های سنگی که در فضای باز و در مناطقی که دارای درختان متراکم هستند محل مناسبی برای رشد بیولوژیکی هستند. از این رو یزان آلودگی و کثیفی بر روی آنها بیشتر است و نیاز به سنگسابی تخصصی دارند.

برای جلوگیری از آسیب رساندن به سازه های سنگی در اثر سنگسابی غیر تخصصی بهتر است از شرکت های خدماتی که در این زمینه فعالیت دارند کمک بگیرید. شرکت خدماتی پاکساب، ارائه دهنده تمام خدمات مربوط به کفسابی ، سنگسابی و نماشویی است. به منظور انجام تخصصی سنگسابی و حفظ سازه های سنگی با مشاوران ما در شرکت خدماتی پاکساب تماس حاصل فرمایید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :