حذف لکه و کفسابی موزاییک

10 / 10
از 1 کاربر

موزاییک به صورت سنتی از ترکیب گرانیت و مرمر به همراه سیمان به وجود می آیند. انواع جدید موزاییک دارای نوعی رزین مصنوعی در ترکیب خود هستند که از ایجاد لکه بر روی آنها جلوگیری می کند. معمولا کفسابی و شست و شوی موادی که از ترکیب چند ماده به وجود می آیند مشکل و گیج کننده است.برای کفسابی موزاییک می توانید از اطلاعات زیر استفاده کنید.

کفسابی موزاییک و حذف لکه

برای این منظور شما به دستمال، آب و تمیز کننده های آنزیمی دست ساز نیاز دارید. ابتدا لکه موجود بر روی موزاییک را با پارچه پاک کنید. اگه لکه قدیمی است می توانید با استفاده از یک پارچه مرطوب تا حد امکان آلودگی را از بین ببرید. سپس از مواد تمیز کننده آنزیمی و یا مواد شوینده کفسابی که مناسب برای سطوح موزاییکی هستند برای کفسابی موزاییک استفاده کنید. به منظور استفاده صحیح از ماده شوینده کفسابی، از دستور العمل درج شده بر روی آن کمک بگیرید. یک سیلر نافذ به جلوگیری از نفوذ لکه به موزاییک کمک می کند. از این رو در بسیاری از انواع موزاییک در هنگام نصب از سیلر استفاده می شود.

شرکت خدماتی پاکساب از جمله شرکت های فعال در زمینه انواع مختلف کفسابی نظیر کفسابی کاشی، کفسابی سنگ مرمر، کفسابی گرانیت، کفسابی موزاییک و غیره است. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت کفسابی با مشاوران ما در شرکت خدماتی پاکساب تماس بگیرید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :